Я Сватово
Терміново - Звернення Громадської організації Асоціації фермерів та приватних землевласників Луганської області!

Маски N95 поширюють мікроби людини

30.08.2020 14:37
110
0

За словами експертів у галузі охорони здоров'я, маски N95 поширюють мікроби людини

Маски N95 вважаються одним із основних засобів профілактики епідемій. Проте експерти попереджають, що не всі маски N95 ефективно запобігають поширенню СOVID-19, пише Fox News.

За словами експертів у галузі охорони здоров'я, маски N95 з клапанами видиху фактично поширюють мікроби людини. Співробітник служби охорони здоров'я Сан-Франциско доктор Томас Арагон у травні підписав постанову з попередженням про потенційну небезпеку, яку представляють ці маски.
«Будь-яка маска з одностороннім клапаном (зазвичай це пластиковий барабан на передній або бічній стороні маски), який полегшує дихання, вивільняє краплі, піддаючи ризику всіх, хто знаходиться поблизу», — йдеться в постанові.

Відповідно до даних Центру по контролю і профілактиці захворювань (CDC), стандартні маски N95 можуть фільтрувати близько 95% частинок повітря, тим самим значно знижуючи ризик впливу вірусу для людини. Але маски з клапанами видиху «дозволяють нефільтрованому видихуваному повітрю потрапляти в стерильну зону».

«З огляду на те, що основна функція цих масок полягає не в тому, щоб захистити власника, а в тому, щоб захистити інших від потенційно заразного безсимптомного власника маски, ці односторонні клапани роблять їх практично марними для захисту інших», — говорить доктор Метью Л. Спрінгер, кардіолог з Каліфорнійського університету в Сан-Франциско.

Якщо ваша маска з клапаном видиху, експерти охорони здоров'я радять просто закрити його шматочком скотчу.

Отзывы


Защитный код
Обновить изображение

Каталог организаций

Рекламный Украинский портал

Информационный портал города Сватово Луганской области © 2019 г. Все права защищены.

Распространение, копирование, тиражирование информации с сайта разрешены только с согласия администрации.

 

18+
Наверх